Kas teadsid, et me hingame päevas sisse 15 kg õhku?

Õhk koosneb erinevatest peenosakestest, sealhulgas tolmukübemetest ja kemikaaliosakestest ehk VOC-idest (Volatile Organic Compounds). Neid sisaldavad meie lemmikparfüümid, kodu lõhnastajad, difuuserid, vaibad, isegi lõhnaküünlad, puhastusvahendid ja palju, palju muud. Tooted, kus on kasutatud liimi, lakki, värvi jne. Siseruumide õhus lendlevate suur peenosakeste kontsentratsioon mõjub kahjulikult Sinu tervisele. Väga väikesed osakesed satuvad meie hingamisteedesse ja vereringesse. Pärast sissehingamist võivad need mõjutada meie und, keskendumist ja meie üldist tulemuslikkust. Meie originaalfiltritega väheneb ebatervislike osakeste hulk Sinu kodus.

Sinu tervise huvides on oluline kvaliteetne ventilatsioonisüsteem ja Zehnder originaalfiltrid.

Tahkete osakeste keskkonnareostus on aastaid olnud arutelu teema number üks. Neil on negatiivne mõju ka siseruumides: allergiate, astma ja muude terviseprobleemide oht suureneb, kui kodudes on suur peenosakeste kontsentratsioon. Kevadeti lisandub ka õietolm ja kui hoiame lahti oma aknaid, siis ka tahm.Uuenduslik patenteeritud tehnoloogia, mis äratab usaldust

Tolm, VOC-id, õietolm ja tahm, mis satuvad eluruumidesse ka avatud akende kaudu, on mõned peamised tahkete osakeste allikad. Just siin tuleb appi Zehnderi ventilatsioonisüsteem: need filtreerivad õhust tõhusalt peenosakesed ja loovad tervisliku sisekliima. Nautige tervislikku kodukliimat originaalfiltrite abil, mis kestavad tavapärastest filtritest kauem. Meie filtrid ei ole mitte ainult oluliselt vaiksemad, vaid säästavad ka rohkem energiat ja teie raha.

Soovitame filtrit kontrollida ja vajadusel vahetada iga 6 kuu tagant.Järelteenindus
+372 60 800 07