Tööpakkumised

 

Müügiesindaja, oled oodatud liituma Samtec OÜ meeskonnaga!

Müügiesindajana on sinu ülesandeks soojuspumpade, jahutusseadmete ja ventilatsioonisüsteemide aktiivne müük. Põhiliselt seisneb töö kliendi päringutele vastamises, hinnapakkumuste koostamises ja tellimuste vormistamises. Peale paigaldustööde teostuse lõppu tegeleb müügiesindaja kliendile arvete vormistamisega. Lisaks hõlmab töö uute kliendisuhete loomist ja olemasolevate hoidmist.

Ootame Sind oma meeskonda kui Sul on soov teha müügitööd ja oled proaktiivne, initsiatiivikas ja positiivse ellusuhtumisega ning naudid meeskonnas kaasamõtlemist. Heale müügiesindajale omaselt ootame Sinult tulemustele orienteeritud mõtteviisi, väga head suhtlemis-, läbirääkimis- ja eneseväljendusoskust, järjepidevust ning suutlikkust iseseisvalt otsuseid vastu võtta. Ootame, et Sul on olemas B-kategooria autojuhiluba ja valdad väga heal tasemel eesti keelt, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil teevad Su töö lihtsamaks. Varasem müügitöökogemus tehnilises valdkonnas tuleb kasuks.

Sinule pakutakse huvitavat müügitööd, enesearendamise võimalust ja tööks vajalikke vahendeid. Sind on ootamas mugavad töötingimused ja töösõitudeks kasutatav ametiauto. Sinu panust väärtustatakse ja hinnatakse kõrgelt – see kajastub töötasus, millele lisanduvad tulemustasud, lisaks on Sind ootamas ka Stebby kompensatsioon. Sul on võimalus teha liikuvat tööd Eesti ettevõttes, mis ootab Sinu panust!

 

NB! Kontakteerume kandidaatidega jooksvalt ning konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel!

Tekkis huvi? Anna endast julgelt märku kandideerides läbi CVKeskus.ee
Lisainfot küsi +372 53491551 või anu.saukas@cvkeskus.ee