ESTO tarbimislaen

 

Sa ei soovi maksta kogu summat korraga?
Vali endale sobiv laen ja tasu summa tagasi paindliku tagasimaksegraafikuga!

 

ESTO pakub erinevaid finantseerimisvõimalusi vastavalt sinu vajadustele. Olenemata sellest, kas otsid lahendust lisaraha saamiseks või soovid teha konkreetset finantseeringut kodu renoveerimiseks või sõiduki ostmiseks, on ESTO-l sulle lahendus olemas. Tutvu meie laenutoodetega allpool, et valida just endale sobivaim lahendus.

✔️ Turvaline ja usaldusväärne

✔️ Vastus reaalajas

✔️ Digitaalne lepingu sõlmimine

✔️ Fikseeritud tagasimaksegraafik

Rohkem infot: ESTO Tarbimislaen

ESTO väikelaen aitab katta suuremaid väljaminekuid ning annab võimaluse saada lisaraha ootamatuteks kulutusteks. Laena kuni 5000€ ja vali endale sobiv tagasimaksegraafik 6-ks kuni 60 kuuks.

Taotle väikelaenu

Remondilaen on loodud sinu kinnisvara renoveerimise või parendamise rahastamise eesmärgil. Kata remondi-, sisustus-, uuendus- või laienduskulud. Isegi, kui soovid oma aeda uuendada või vana mööblit välja vahetada, aitab ESTO remondilaen katta kulutused kuni 6000€ ulatuses.

Taotle remondilaenu

ESTO AS väikelaenu krediidi kulukuse määr on 51.28% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidisumma 1320 EUR, fikseeritud intressimäär aastas 21.90%, lepingutasu 0 EUR, igakuine haldustasu 3.90 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2345.31 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 36 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 65.15 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Väikelaenu pakub ja haldab ESTO AS.


 

MIS ON ESTO?
ESTO on eelistatuim makselahenduste pakkuja Baltikumis, muutes kaupmeeste müügi- ja tarbijate ostukogemuse revolutsiooniliselt lihtsaks ning sujuvaks. ESTO’l on üle Baltikumi pea 500 000 aktiivset klienti ning üle 3000 partnerpoe. ESTO missioon on aidata partneritel müüa ja klientidel osta.

Kui vajad abi, võta ühendust ESTO AS töötajaga info@esto.ee või külasta https://esto.eu/ee/kliendile-klienditugi.