Meist

Müüme, paigaldame ja hooldame nii õhu-, vee- kui ka maaenergial toimivaid kütte- ja jahutusseadmeid.

 

Kütte- ja jahutussüsteeme ehitame nii freooni baasil toimivast konditsioneerist kuni vee baasil toimivate lahendusteni.

Ventilatsoonilahendusi pakume alates klassikalisest õhuvahetusseadmetest kuni passiivmaja sertifikaadiga ja niiskustagastusega seadmeteni. Lisaks õhuvahetusele pakume ventilatsioonisüsteemidele jahutuse lahendusi nii maaringilt kui sissepuhkel külmaringilt, kokkuvõtte selleks, et luua lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks.

Lisaks pakume erinevaid tarbeveeboilereid ja akumulatsioonipaake, neile juurde elektriküttekehasid ja muid lisatarvikuid.

Meie poolt pakutavate boilerite ja kütte/jahutuse paakide energiaklassid algavad energiamärgisest A.

Esindame kogu maailmas tuntud kaubamärke nagu Samsung, TML, Waterkotte, EcoForest, Zehnder, Gwarant jne. ning oleme Samsungi ja Zehnder grupi ametlik hoolduspartner Eestis.

Kuulume Eesti Soojuspumbaliitu ja Eesti Külmaliitu.

Koostöös partneritega teostame erinevaid ehitus- ja kasutusteatiste hankimisega seotud toiminguid, samuti ventilatsioonile vajaliku reguleerimist, survestamist, mürataseme- ja ventilatsioonisüsteemi mõõdistamist. Mõõdistusprotokoll kinnitab Sulle kui tarbijale, et kogu süsteem on tasakaalus ja töötab maksimaalse kasuteguriga, müratase on madal ja lõpptulemuseks on kvaliteetne sisekliima. Kaardistame olemasoleva ventilatsioonilahenduse, koostame ülevaatliku dokumentatsiooni ning vajadusel teostame regulaarset ventsüsteemi puhastust mis hoiab õhu puhtana ning tagab tuleohutuse.

 

Anna teada enda soovidest ja mõtetest ning koos leiame parima lahenduse!