Pelletkaminatest

Kogu meie pelletkaminate seeria (õhk, kanaliõhk, vesi) on valmistatud rangete ohutusstandardite kohaselt ning kaminate välimus on loodud selline, et need sobituks suurepäraselt võimalikult paljude keskkondade ja ruumidega. Tänu sellele saame pakkude pika tööeaga seadmeid, millest võib muuhulgas saada ka sinu kodu või mistahes muu ala kaunistav keskpunkt.

Mis on pelletkamin?

Pelletkaminad toodavad biomasskütuse põletamise teel energiat ja toimetavad selle läbi õhu suure kasuteguriga soojusvaheti abil. Konvektor tõukab kuuma õhku köetava ruumi poole.

Ecoforesti tooted on disainitud nii, et need vastaksid iga kodu esteetilistele vajadustele ja energiavajadustele ning nende paigaldamine oleks lihtne, kiire ja ökonoomne.

Miks valida just pelletkamin?

Kogu tootesarja ühised varuosad

Rakendusehaldus

Graanulitilga ja põlemishapniku automaatne moduleerimine

ecoSILENCE

Süsinikneutraalne

Vähene hooldusvajadus ja madalad kulud

Kuidas toimub pellet-kamina paigaldus?

Pelletiküttesüsteemi paigaldamisega kaasnevad positiivsed tulemused on küttekulude vähenemine ja oluliselt keskkonnasõbralikum kütteprotsess. Pelletkamina/-ahju kasutamisega ei kaasne kahjulikke keskkonnamõjusid, mistõttu võib seda pidada väga loodussõbralikuks kütteviisiks.

Lisaks sellele on nende süsteemide paigaldusvõimaluste valik väga mitmekülgne, neid saab suurepäraselt paigaldada nii ühepereelamutesse kui ka avatumatesse ruumidesse, näiteks hotellitubadesse. Need küttesüsteemid sobivad nii elu- kui ka büroohoonetesse, maakodudesse või tööstushoonetesse ning annavad alati ootustele vastava või isegi ootuseid ületava tulemuse.
Pelletite säilitamiseks on palju alternatiive, võid neid hoida pliidi või katla sees olevates väikestes mahutites või suuremates välispaakideni, kuhu saad pikemaks perioodiks piisavalt suure koguse pelleteid varuda. Väga oluline on, et graanuleid hoitaks kuivas kohas, sest muidu võivad need laguneda.

Kas mõni mudel jäi silma, soov saada lisainfot või pakkumist?

Võta meiega ühendust!
Telefonil: +372 60 800 80 (E-R 8:00-17:00)
või saada e-kiri info@samtec.ee ja võtame Sinuga ise ühendust!