Järjepidevus kampaania reeglid

 1. „Loosimäng TRE raadios“ on ajavahemikus 22.05.23 kuni 26.05.2023 kestev üle-eestiline tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab SAMTEC OÜ, registrikood 14014431 (Tegevusaadress: Angerja tee 38, Tallinn) (edaspidi Korraldaja).

 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. 

 3. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

 4. Kampaanias osalemiseks tuleb täita ankeet oma andmetega ajavahemikus 24.04-28.04.2023.

 5. Kõik Kampaanias osalejad, kes on täitnud punktis 3 nimetatud tingimuse osalevad loosimises, mille peaauhinnaks on Aqva Spa pakett. 

 6. Kinkekaart sisaldab: Majutust kahele standardklassi toas 1 ööks koos rikkaliku hommikusöögi ja piiramatu vee- ja saunakeskuse külastusega,

 7. Kampaanias saavad osaleda kõik Eesti elanikud, kes on täisealised.

 8. Kampaanias saab osaleda 1 kord.

 9. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja nime avalikustamiseks, osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaania läbiviimise huvides (võitja määramine ja auhinna üleandmine). Palun lugege meie privaatsuspoliitikat selle kohta, kuidas täpsemalt teie isikuandmeid töödeldakse ja millised on teie õigused.

 10. Auhinda ei hüvitata rahas ega asendata teist liiki auhindadega.

 11. Auhind on personaalne ja seda ei saa üle anda teisele isikule.

 12. Auhinnad loositakse kõigi kampaaniates osalejate vahel välja kampaania lõppemise järel 26.05.2023.

 13. Kampaania auhind väljastatakse vastavalt Korraldaja poolt antud juhistele, mis lepitakse võitjaga personaalselt kokku.

 14. Juhul, kui võitja(d) ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 7 päeva jooksul, kaotatakse õigus auhinnale ning loositakse välja uus võitja(d).

 15. Auhindu ei väljastata pärast 07.06.2023.

 16. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.

 17. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja vastavalt Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korrale.

 18. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejaid kampaanialehe vahendusel.

 19. Kampaania auhinna võitmised on välistatud kampaania korraldamisega seotud isikutel.